Hozd a testvéredet is!

Ars Una Testvérprogram

Az Ars Una igyekszik besegíteni a családoknak az iskolatáska vásárlásba. Ezért összeállítottunk egy Testvérprogramot, amiben a családok a második, harmadik és további gyermekeik részére az iskolatáskát 5% kedvezménnyel vásárolhatják meg abban az esetben, ha korábban már vásároltak tőlünk iskolatáskát.

Ikrek esetén akár a két, vagy több táska egyidejű vásárlásakor is jár a kedvezmény. Az Ars Una Testvérprogramban való részvételhez a korábban vásárolt iskolatáska eredeti számlájával, vagy a webes rendelés sorszámával /rendelési név, cím megadásával/ tudja igazolni a korábbi vásárlás tényét.

A Testvérprogramban részt vevő iskolatáskák: kompakt easy iskolatáska, kompakt iskolatáska, kompakt midi iskolatáska, kompakt midi soft iskolatáska, kompakt soft iskolatáska, tinédzser hátizsák, ergonómiai hátizsák, anatómiai - M iskolatáska. Interneten leadott rendelések esetén a megjegyzés rovatban kérjük beírni a „Testvérprogram” szót, hogy a kedvezményt érvényesíthessük. Személyes vásárlás esetén a Testvérprogramról érdeklődjön kollégáinknál.

Az Ars Una Testvérprogramban kizárólag magánszemélyek vehetnek részt!