Kompakt easy

Hátizsák formájú iskolatáska. Rendkívül könnyű súlyú, formatartó szerkezetű. Gerinckímélő, vastagon párnázott, merevített hátkiképzéssel. Puha, méretre állítható vállpántokkal, és plusz állítható pántokkal, amelyekkel szabályozható, hogy mennyire álljon feszesen a gyerek hátához simulva a táska. Alja tartós, kemény műanyag. Nagy felületű fényvisszaverő elemekkel elől, oldalt és a vállpántokon. Nagy felületen, felülről könnyen pakolható a táska. Biztonsági, prizmás csattal záródik, mely könnyedén nyitható. Belsejében egy textil elválasztó elemmel, két nagy rekesszel. Az első rekesz a táska oldalán található tépőzáras pánttal szűkíthető vagy bővíthető. A második rekeszben egy kis cipzáros zseb található. A táska tetején belül átlátszó műanyag órarendtartóval és órarenddel. Oldalán két tépőzárral záródó zsebbel, melyeknek alja tépőzárral méretre állítható. Tetején műanyag fogantyúval, így a táska kézben is vihető és fel is akasztható.
390x330x230 mm 1,1 kg
Swan Ballerina Me and my Horse Hoot Boom

Kompakt midi soft

Rendkívül könnyű súlyú, formatartó szerkezetű iskolatáska. Nagyon jó minőségű, vízlepergető anyagból készült, minden oldalán merevítéssel, megerősített szövet aljjal. Gerinckímélő, vastagon párnázott, ergonómikus hátkiképzéssel, szellőztető barázdákkal. Puha, méretre állítható vállpántokkal. Nagy felületen, felülről könnyen pakolható. Biztonsági, prizmás csattal záródik. Belül egy elválasztó elemmel a nagy könyveknek és egy kis cipzáros zsebbel. Cipzárral nyitható első zseb az uzsonnás doboznak, és két oldalsó cipzáros zseb, például a kulacsnak. Kemény, műanyag fogantyúval. Nagy felületű fényviszszaverő elemek elöl, oldalt és a vállpántokon. A németországi magas minőségi követelményeknek is megfelelő iskolatáska.
385x380x210 mm 0,9 kg
kompakt_midi_soft Dancing Rose Carousel Think Pink

Kompakt midi

Rendkívül könnyű súlyú, formatartó szerkezetű iskolatáska. Nagyon jó minőségű, vízlepergető anyagból készült, minden oldalán merevítéssel, megerősített szövet aljjal. Gerinckímélő, vastagon párnázott, ergonómikus hátkiképzéssel, szellőztető barázdákkal. Puha, méretre állítható vállpántokkal. Nagy felületen, felülről könnyen pakolható. Biztonsági, prizmás csattal záródik. Belül egy elválasztó elemmel a nagy könyveknek és egy kis cipzáros zsebbel. Cipzárral nyitható első zseb az uzsonnás doboznak, és két oldalsó cipzáros zseb, például a kulacsnak. Kemény, műanyag fogantyúval. Nagy felületű fényvisszaverő elemek elöl, oldalt és a vállpántokon. A németországi magas minőségi követelményeknek is megfelelő iskolatáska.
385x380x210 mm 0,8 kg
kompakt_midi_soft Ninon Moon Soon

Kompakt soft

360x380x210 mm 1,0 kg
kompakt_soft

Ergonómiai

Szögletes, klasszikus iskolatáska formájú. Ergonómikus hátkiképzéssel, szellőztető barázdákkal teli párnázattal. Nagy felületen, felülről könnyen pakolható. Műanyag merevítés a táska két oldalában, méretre állítható vállpántok vastag párnázattal. Prémium minőségű SBS cipzárral nyitható nagy rekeszek, hajlékony belső elválasztó elem a nagy könyveknek. Két oldalsó zseb például kulacsnak, plusz egy első zseb az uzsonnás doboznak. Fényvisszaverő elemek elöl, oldalt és a vállpántokon.
385x380x210 mm 0,8 kg

Anatómiai M

Ideális hátizsák kisiskolásoknak. Ergonómikus kialakítású hátizsák, szellőztető barázdákkal teli és műanyag merevítésű hátkiképzéssel. Puha, méretre állítható vállpántokkal, amelyekkel szabályozható, hogy mennyire álljon feszesen a gyerek hátához simulva a táska. A hátizsák három nagy cipzáras rekesszel rendelkezik, a hátsóban belül egy laptop tartó rekesz, az elsőben pedig toll- és igazolvány tartó rekesz található. Oldalán két gumis zsebbel, melybe a kínálatunkban megtalálható kulacs illeszkedik. Alja tartós és kemény textillel bevont műanyag. Nagy felületű fényvisszaverő elemekkel elől, oldalt és a vállpántokon. Tetején fogantyúval, így a táska kézben is vihető és fel is akasztható.
320x440x210 mm 0,8 kg
kompakt_midi_soft
tinedzser

Autonomy Freedom hátizsák

Hátizsák vastagon párnázott, szellőztető barázdákkal teli hátkiképzéssel, párnázott és méretre állítható vállpántokkal. Dupla cipzárral nyitható két fő és egy cipzáros laptoptartó rekesszel. Elején két dupla cipzáros zsebbel, oldalán két gumírozott zsebbel. Tetején fogantyúval, így a hátizsák kézben is vihető.
340x510x220 mm 0,8 kg

Autonomy Prudence hátizsák

Hátizsák vastagon párnázott, szellőztető barázdákkal teli hátkiképzéssel, párnázott és méretre állítható vállpántokkal. Dupla cipzárral nyitható főrekesszel. Elején egy nagy és egy kicsi dupla cipzáros zsebbel, oldalán két gumírozott zsebbel. Tetején fogantyúval, így a hátizsák kézben is vihető.
320x480x190 mm 0,8 kg

Autonomy Lane hátizsák

Hátizsák szivaccsal bélelt, puha hátkiképzéssel, párnázott, méretre állítható vállpántokkal, oldalt patentekkel szűkíthető felsőrésszel. A hátizsák előrehajló fedele két fém patenttel záródik, melyeket műbőr szíjak takarnak. Belsejében egy nagy rekesszel, egy gumis és egy kisebb cipzáras zsebbel. Elején egy nagy cipzáras-, oldalán két nyitott zsebbel. Tetején fogantyúval, így a hátizsák kézben is vihető.
340x410x140 mm 0,8 kg

Autonomy Track hátizsák

Hátizsák vastagon párnázott, anatómiai kialakítású, szellőztető barázdákkal teli hátkiképzéssel, párnázott, méretre állítható vállpántokkal. A hátizsák előrehajló fedele két fém patenttel záródik, melyeket műbőr szíjak takarnak. Belsejében zsinóros összehúzóval, egy nagy rekesszel valamint puha, plüssel bélelt laptoptartóval, két kisebb zsebbel, oldalán vezeték kivezető nyílással. Elején egy cipzáras zsebbel. Tetején fogantyúval, így a hátizsák kézben is vihető.
280x460x160 mm 0,8 kg