Kompakt easy

Hátizsák formájú iskolatáska. Rendkívül könnyű súlyú, formatartó szerkezetű. Gerinckímélő, vastagon párnázott, merevített hátkiképzéssel. Puha, méretre állítható vállpántokkal, és plusz állítható pántokkal, amelyekkel szabályozható, hogy mennyire álljon feszesen a gyerek hátához simulva a táska. Alja tartós, kemény műanyag. Nagy felületű fényvisszaverő elemekkel elől, oldalt és a vállpántokon. Nagy felületen, felülről könnyen pakolható a táska. Biztonsági, prizmás csattal záródik, mely könnyedén nyitható. Belsejében egy textil elválasztó elemmel, két nagy rekesszel. Az első rekesz a táska oldalán található tépőzáras pánttal szűkíthető vagy bővíthető. A második rekeszben egy kis cipzáros zseb található. A táska tetején belül átlátszó műanyag órarendtartóval és órarenddel. Oldalán két tépőzárral záródó zsebbel, melyeknek alja tépőzárral méretre állítható. Tetején műanyag fogantyúval, így a táska kézben is vihető és fel is akasztható.
390x330x230 mm 0,8 kg
Cybron (robotos) táska  Barca táska Real Madrid táska Lamborhigni Huracán táska

Kompakt

Rendkívül könnyű súlyú, formatartó szerkezetű iskolatáska. Nagyon jó minőségű, vízlepergető anyagból készült, minden oldalán merevítéssel, megerősített szövet aljjal. Gerinckímélő, vastagon párnázott, ergonómikus hátkiképzéssel, szellőztető barázdákkal. Puha, méretre állítható vállpántokkal. Nagy felületen, felülről könnyen pakolható. Biztonsági, prizmás csattal záródik. Belül egy elválasztó elemmel a nagy könyveknek és egy kis cipzáros zsebbel. Cipzárral nyitható első zseb az uzsonnás doboznak, és két oldalsó cipzáros zseb, például a kulacsnak. Kemény, műanyag fogantyúval. Nagy felületű fényviszszaverő elemek elöl, oldalt és a vállpántokon. A németországi magas minőségi követelményeknek is megfelelő iskolatáska.
360x380x210 mm 1,0 kg
kompakt Barca táska Brasil táska Real Madrid táska Manchester United táska
tinedzser

Tinédzser hátizsák

Hátizsák vastagon párnázott, szellőztető barázdákkal teli hátkiképzéssel, és párnázott, méretre állítható vállpántokkal. A fogantyú melletti fő rész dupla cipzárral nyílik, benne laptoptartó rekesz található. A hátizsák elején kettő darab nagy, dupla rekesz helyezkedik el. Oldalán két gumírozott zsebbel, például a kulacsnak. Tetején párnázott fogantyúval.
350x470x250 mm 1,0 kg
tinedzser Manchester United FTC Barcelona Real Madrid

Autonomy Track
hátizsák

Hátizsák vastagon párnázott, anatómiai kialakítású, szellőztető barázdákkal teli hátkiképzéssel, párnázott, méretre állítható vállpántokkal. A hátizsák előrehajló fedele két fém patenttel záródik, melyeket műbőr szíjak takarnak.
Belsejében zsinóros összehúzóval, egy nagy rekesszel valamint puha, plüssel bélelt laptoptartóval, két kisebb zsebbel, oldalán vezeték kivezető nyílással. Elején egy cipzáras zsebbel. Tetején fogantyúval, így a hátizsák kézben is vihető.
280x460x160 mm 1,1 kg

Autonomy Lane hátizsák

Hátizsák szivaccsal bélelt, puha hátkiképzéssel, párnázott, méretre állítható vállpántokkal, oldalt patentekkel szűkíthető felsőrésszel. A hátizsák előrehajló fedele két fém patenttel záródik, melyeket műbőr szíjak takarnak. Belsejében egy nagy rekesszel, egy gumis és egy kisebb cipzáras zsebbel. Elején egy nagy cipzáras-, oldalán két nyitott zsebbel. Tetején fogantyúval, így a hátizsák kézben is vihető.
340x410x140 mm 1,1 kg